• Val

    ★★★½

  • Lost Highway

    ★★½

  • Cure

    ★★★★★

  • Smiley Face

    ★★★★

  • Queenpins

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Once Upon a Time in Queens

    ★★★½

  • The Beaver Trilogy

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Springsteen On Broadway

    ★★★★½

  • Dillinger Is Dead

    ★★½

  • Cat People

    ★★★

  • Cat People

    ★★

  • 537 Votes

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • The Rage: Carrie 2

    ★★★

  • Horse Feathers

    ★★★½

  • Now and Then

    ★★★½