Sort by
  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

  • Spider-Man: No Way Home

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Squid Game

  • The Guilty

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Godzilla vs. Kong

  • Nobody

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • The Mandela Effect

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • The Farewell

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Bird Box

    ★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★½

  • Upgrade

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Game Night

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • The 15:17 to Paris

    ★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • The Commuter

    ★★★

  • Nathan for You: Finding Frances

  • Coco

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049

  • It

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Good Time

    ★★★★½

  • Wonder Woman

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 2

  • Get Out

  • Patriots Day

    ★★★½

  • Moana

  • Split

  • Arrival

    ★★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★½

  • The Revenant

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★½

  • The Big Short

    ★★★½

  • The Martian

  • Never Get Tired: The Bomb the Music Industry! Story

    ★★★★½

  • Inside Out

  • Mad Max: Fury Road

  • Interstellar

  • Citizenfour

  • Gone Girl

    ★★★★½

  • John Wick

  • The Imitation Game