Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★

  • Furies

    ★★★½

  • The Big 4

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Lost Bullet 2

    ★★★★

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • HELL DOGS

    ★★★

  • Athena

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Carter

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Alienoid

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • The Roundup

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Yaksha: Ruthless Operations

    ★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Incantation

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Life Is But a Dream

  • Dark Glasses

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Special Delivery

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Castle Falls

    ★★½

  • One Shot

    ★★★★

  • The Battle at Lake Changjin

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • Kate

    ★★★

  • Copshop

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Dawn Breaks Behind the Eyes

    ★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Zeros and Ones

    ★★★★

  • Demonic

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★

  • Raging Fire

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★