Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★½

  • Smosh: The Movie

  • The Adventures of Tintin

    ★★★★

  • Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

    ★★★★½

  • Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch

    ★★★½

  • The Incredibles

    ★★★★½

  • Howl's Moving Castle

    ★★★★½

  • Samurai Champloo

    ★★★★★

  • Lilo & Stitch

    ★★★★★

  • South Park: Bigger, Longer & Uncut

    ★★★★★

  • Kirikou and the Sorceress

    ★★★★½

  • Lupin the Third: The Castle of Cagliostro

    ★★★★★