mohammedsaudculé has logged 17 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Batman: Under the Red Hood

Batman: Under the Red Hood

2010
×
★★★★
Edit this entry  
27
All the Money in the World

All the Money in the World

2017
×
★★
Edit this entry  
25
Hellsing Ultimate

Hellsing Ultimate

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Bad Genius

Bad Genius

2017
×
★★★½
Edit this entry  
23
All About Eve

All About Eve

1950
×
★★★★
Edit this entry  
20
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★½
Edit this entry  
20
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Father

The Father

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Minari

Minari

2020
×
★★★
Edit this entry  
16
The Last Dance

The Last Dance

2020
×
Edit this entry  
14
Cherry

Cherry

2021
×
★★
Edit this entry  
12
Amores Perros

Amores Perros

2000
×
★★★★
Edit this entry  
11
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Edit this entry  
10
The Mauritanian

The Mauritanian

2021
×
★★★½
Edit this entry  
08
A Stand Worthy of Men

A Stand Worthy of Men

2021
×
★★★½
Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★½
Edit this entry  
05
Billie Eilish: The World's a Little Blurry

Billie Eilish: The World's a Little Blurry

2021
×
Edit this entry