Sort by
  • Lover, Stalker, Killer

    ★★★

  • Night Swim

    ★★

  • South Park (Not Suitable for Children)

    ★★★½

  • Wonka

    ★★★½

  • Trunk: Locked In

    ★★★

  • Domino's Originals: IlloJuan

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • The Dance of Time

    ★★★½

  • The Beast

    ★★★

  • The Hand

    ★★★½

  • Fleeting Reflections

    ★★★

  • The Visit

    ★★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★

  • Something Is About to Happen

  • Disco Inferno

    ★★

  • The Puppetman

    ★★

  • The Conference

    ★★★

  • Dark Harvest

    ★★½

  • CVLT

    ★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★½

  • Print the Legend

    ★★

  • Sister Death

    ★★★

  • Ballerina

    ★★★

  • Saw X

    ★★

  • Stopmotion

    ★★★★

  • The Last Stop in Yuma County

    ★★★½

  • El gran gwangi

    ★★½

  • V/H/S/85

    ★★½

  • Mamántula

    ★★★½

  • Abominations

    ★½

  • Jackdaw

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • When Evil Lurks

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Freestyle

    ★★★

  • The Forbidden Play

    ★★

  • Infested

    ★★★

  • Burning Body

    ★★★½

  • Rosa Peral's Tapes

    ★★½

  • The Nun II

    ★★★

  • Project Eerie

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • Dario Argento Panico

    ★★★½

  • Caged Wings

    ★½

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation: Continued (Backyard Sessions)

    ★★★

  • Killer Book Club

    ★★

  • Bitten

    ★★★½

  • De perdidos a Río

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Paragon

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★½

  • Smugglers

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Elevator Game

  • Last Call: When a Serial Killer Stalked Queer New York

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Embryo Larva Butterfly

    ★★★

  • Double Blind

    ★★½

  • Best Wishes to All

    ★★½

  • Últimas voluntades

    ★★

  • Resident Evil: Death Island

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Immersion

    ★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Jagged Mind

    ★★

  • The Seeding

    ★★

  • Suitable Flesh

    ★★★