RSS feed for Molinski4

Molinski4 has logged 32 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Golden Glove

The Golden Glove

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Mortal Kombat

Mortal Kombat

1995
×
★★★
Edit this entry  
29
In the Shadow of the Moon

In the Shadow of the Moon

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
RoboCop

RoboCop

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Masters of the Universe

Masters of the Universe

1987
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Wax Mask

The Wax Mask

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Dark Night of the Scarecrow

Dark Night of the Scarecrow

1981
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
24
Repo Men

Repo Men

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Jeepers Creepers 2

Jeepers Creepers 2

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Annabelle Comes Home

Annabelle Comes Home

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Boogie Nights

Boogie Nights

1997
×
★★★★
Edit this entry  
21
Simon Killer

Simon Killer

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Haunt

Haunt

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Night Sitter

The Night Sitter

2018
×
★★½
Edit this entry  
18
Angel Heart

Angel Heart

1987
×
★★★★
Edit this entry  
17
House of Wax

House of Wax

2005
×
★★★
Edit this entry  
15
Crawlspace

Crawlspace

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Tourist Trap

Tourist Trap

1979
×
★★★
Edit this entry  
14
Private Parts

Private Parts

1972
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
It

It

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Kindred

The Kindred

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Night of the Devils

Night of the Devils

1972
×
★★★½
Edit this entry  
11
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★
Edit this entry  
10
Zatoichi

Zatoichi

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Black Sabbath

Black Sabbath

1963
×
★★★½
Edit this entry  
08
Images

Images

1972
×
★★★½
Edit this entry  
07
Willard

Willard

1971
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
La cripta

La cripta

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Eye for an Eye

Eye for an Eye

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Wrath of Silence

Wrath of Silence

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Antiviral

Antiviral

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Ghostbusters II

Ghostbusters II

1989
×
★★★
Edit this entry