Sort by

Molinski4 has logged 64 entries for films during October 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★★
Edit this entry  
31
The Viewing

The Viewing

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Hellraiser: Judgment

Hellraiser: Judgment

2018
×
Read the review Edit this entry  
30
Pickman's Model

Pickman's Model

2022
×
★★★½
Edit this entry  
30
The Outside

The Outside

2022
×
★★★
Edit this entry  
29
The Autopsy

The Autopsy

2022
×
★★★½
Edit this entry  
29
La pesadilla

La pesadilla

2022
×
★★½
Edit this entry  
29
El trasplante

El trasplante

2022
×
★★★½
Edit this entry  
29
La alarma

La alarma

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
El televisor

El televisor

2022
×
★★★½
Edit this entry  
29
The Apostle

The Apostle

2012
×
★★★½
Edit this entry  
28
Deodato Holocaust

Deodato Holocaust

2019
×
★★★
Edit this entry  
27
FantastiCozzi

FantastiCozzi

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Blondes

The Blondes

2016
×
★★★
Edit this entry  
26
Lot 36

Lot 36

2022
×
★★★
Edit this entry  
25
Graveyard Rats

Graveyard Rats

2022
×
★★★
Edit this entry  
24
La noria

La noria

2018
×
★★★½
Edit this entry  
23
Terrifier 2

Terrifier 2

2022
×
Edit this entry  
23
Hellraiser: Revelations

Hellraiser: Revelations

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Terrifier

Terrifier

2016
×
★★½
Edit this entry  
21
Hellraiser: Hellworld

Hellraiser: Hellworld

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Hellraiser: Deader

Hellraiser: Deader

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Hellraiser: Hellseeker

Hellraiser: Hellseeker

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Paloni Show! Halloween Special!

The Paloni Show! Halloween Special!

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Hellraiser: Inferno

Hellraiser: Inferno

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Hellraiser: Bloodline

Hellraiser: Bloodline

1996
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Hellraiser III: Hell on Earth

Hellraiser III: Hell on Earth

1992
×
★★★
Edit this entry  
15
Deep Fear

Deep Fear

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★½
Edit this entry  
15
Halloween Ends

Halloween Ends

2022
×
★★
Edit this entry  
14
Sissy

Sissy

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Origin

The Origin

2022
×
★★★
Edit this entry  
14
The Stranger

The Stranger

2022
×
★★½
Edit this entry  
13
The Elderly

The Elderly

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Vesper

Vesper

2022
×
★★
Edit this entry  
13
Huesera: The Bone Woman

Huesera: The Bone Woman

2022
×
★★★
Edit this entry  
13
Pearl

Pearl

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
13 Notes in Red

13 Notes in Red

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Lockdown Tower

The Lockdown Tower

2022
×
★★
Edit this entry  
12
Christmas Bloody Christmas

Christmas Bloody Christmas

2022
×
★★★
Edit this entry  
11
Something in the Dirt

Something in the Dirt

2022
×
★★★½
Edit this entry  
11
Nightsiren

Nightsiren

2022
×
★★½
Edit this entry  
11
Enys Men

Enys Men

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Five Devils

The Five Devils

2022
×
★★★½
Edit this entry  
10
Smoking Causes Coughing

Smoking Causes Coughing

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Speak No Evil

Speak No Evil

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Lynch/Oz

Lynch/Oz

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Dark Glasses

Dark Glasses

2022
×
Edit this entry  
09
Tropic

Tropic

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Tales from the Occult

Tales from the Occult

2022
×
★★
Read the review Edit this entry