Sort by
  • Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?

  • Mr Bates vs The Post Office

    ★★★★★

  • Bodies

    ★★★★★

  • The TikTok Effect

  • Society of the Snow

    ★★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • Saltburn

  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Poisoned: The Dirty Truth About Your Food

  • Bama Rush

  • BEEF

    ★★★★★

  • Air

  • Scream VI

  • Cocaine Bear

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Falling for Christmas

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

  • See How They Run

  • National Theatre Live: Much Ado About Nothing

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Look Both Ways

  • Nope

  • Elvis

  • Senior Year

  • Bling Ring: Hollywood Heist

  • Tramps!

    ★★★★★

  • X

  • The Tinder Swindler

  • Fresh

    ★★★★½

  • The Wall: Climb for Gold

  • Scream

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Eyes of Tammy Faye

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

  • Old

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

  • F9

    ★★★★

  • Poly Styrene: I Am a Cliché

  • Framing Britney Spears

  • Holidate

  • The Queen's Gambit

  • Roald Dahl's The Witches

  • The Haunting of Bly Manor

  • Freaky

  • Run

  • Enola Holmes

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Dating Amber

  • The Last Dance

  • Unorthodox

  • Little Fires Everywhere

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★½

  • Charlie's Angels