Sort by
  • Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium

    ★★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • Homecoming: The Road to Mullingar

    ★★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★★

  • Father of the Bride

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Along for the Ride

    ★★★★

  • Spring Awakening: Those You've Known

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Crush

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Dog

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Hating Game

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Red Notice

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Sweet Girl

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Miley Cyrus Presents Stand by You

    ★★★★½

  • The Ice Road

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★½

  • In the Heights

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • P!NK: All I Know So Far

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Yes Day

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Coming 2 America

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Framing Britney Spears