Molokidan has logged 16 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Kingsglaive: Final Fantasy XV

Kingsglaive: Final Fantasy XV

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Demonlover

Demonlover

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Hi Stranger

Hi Stranger

2016
×
Read the review Edit this entry  
26
Slime City

Slime City

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Belladonna of Sadness

Belladonna of Sadness

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Faster, Pussycat! Kill! Kill!

Faster, Pussycat! Kill! Kill!

1965
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Fursonas

Fursonas

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Exposing The Satanic Web

Exposing The Satanic Web

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Satanic Cults and Ritual Crime

Satanic Cults and Ritual Crime

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Vampire Hunter D: Bloodlust

Vampire Hunter D: Bloodlust

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Robot Carnival

Robot Carnival

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Vampire Hunter D

Vampire Hunter D

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Hidden

The Hidden

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Angel's Egg

Angel's Egg

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Gate

The Gate

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Chopping Mall

Chopping Mall

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry