• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Marmaduke

  • The Bad Guys

    ★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Uncharted

    ★½

  • Fireheart

    ★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Navalny

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Pinocchio: A True Story

  • Rumble

    ★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Back to the Outback

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Sing 2

    ★★½

  • Love Hard

  • Encanto

    ★½

  • Eternals

    ★½

  • Koati

  • Ron's Gone Wrong

    ★★

  • The Addams Family 2

  • Chilangolandia

  • Dune

    ★½

  • An Egg Rescue

  • PAW Patrol: The Movie

  • Free Guy

  • Vivo

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • Gulliver Returns

    ★½

  • Luca

    ★★

  • In the Heights

    ★½

  • Riverdance: The Animated Adventure

  • Spirit Untamed

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★½

  • Arlo the Alligator Boy

  • Godzilla vs. Kong

  • Secret Magic Control Agency

    ★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★

  • War of Likes

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★

  • Extinct

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Wish Dragon

    ★★½

  • The White Tiger

    ★★

  • We Can Be Heroes

    ★★½

  • Burrow

    ★★★

  • Yuppies versus Stooges: Home Office

    ★½

  • Bobbleheads: The Movie

    ½

  • The Croods: A New Age

    ★★½

  • Xico's Journey

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Over the Moon

    ★★½

  • Soul

    ★★★

  • Freaky

  • Wolfwalkers

    ★★★

  • Tenet

    ★★★

  • The One and Only Ivan

  • A Costume for Nicolas

    ★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • Fearless

  • An American Pickle

    ★★½

  • One Small Problem

  • Artemis Fowl

  • Out

    ★★½

  • Scoob!

    ★★

  • Cranston Academy: Monster Zone

    ★½

  • The Willoughbys

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★