• The Voyeurs

    ★★½

  • Monster Hunter: Legends of the Guild

    ★★★

  • Vivo

    ★★★

  • The Last Mercenary

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★★½

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★★

  • Trollhunters: Rise of the Titans

    ★★★

  • Jolt

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • America: The Motion Picture

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Mobile Suit Gundam Hathaway

    ★★★

  • Security

    ★★½

  • Rurouni Kenshin: The Beginning

    ★★★★

  • Xtreme

    ★★★

  • Sweet & Sour

    ★★★

  • Super Monsters: Once Upon a Rhyme

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Sam Smith: Love Goes – Live at Abbey Road Studios

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • I Am All Girls

    ★★★

  • Ferry

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Rurouni Kenshin: The Final

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Stowaway

    ★★★

  • Chadwick Boseman: Portrait of an Artist

    ★★★★

  • Arlo the Alligator Boy

    ★★½

  • Ride or Die

    ★★★

  • Voyagers

    ★★½

  • Monster Pets: A Hotel Transylvania Short

    ★★★★

  • Major Grom: Plague Doctor

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • Secret Magic Control Agency

    ★★★½

  • Get the Goat

    ★★★

  • Deadly Illusions

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★½

  • Sentinelle

    ★★★

  • Us Again

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Connected

    ★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★★½

  • Pelé

    ★★★

  • Red Dot

    ★★½

  • The Mauritanian

    ★★★★

  • New Gods: Nezha Reborn

    ★★★½

  • Space Sweepers

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Below Zero

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½