Sort by
  • This Is Me…Now

    ★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Décolleté

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Pumpkinman Lives

    ★★★★★

  • Priscilla

    ★★★

  • All I Want is You 2

    ★★

  • Pickleball Princess

    ★★★

  • Deadly DILF

    ★★

  • A Corpse for Christmas

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Murdercise

    ★★★½

  • All I Want Is You

    ★★½

  • Son of Man

  • The Flash

    ½

  • Cocaine Shark

    ★★★½

  • Amityville Emanuelle

  • May December

    ★★★★

  • Franceska Finger NailZ

  • People Having Fun

    ★★★★½

  • City of Dreams

    ★★★★

  • Cocaine Cougar

  • Darkness

    ★★½

  • Big Shark

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Love, Misery, and the Goth Girl

  • Scream VI

    ★★½

  • Axegrinder 666

    ★★★½

  • Camp Blood 666 Part 2: Exorcism of the Clown

    ★★★

  • Cade: The Tortured Crossing

    ★★★★★

  • Joan Baez: I Am a Noise

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Motorboat

    ★★★

  • Bad Behind Bars: Jodi Arias

  • Amityville Death Toilet

  • Invisible Shark

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2

    ★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Ashes to Slashes

    ★★★★

  • Amityville Thanksgiving

    ★★

  • Lit A$$ Bitches

    ★★★★

  • Let's Get Physical

    ★★

  • Knife Play

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Jatana

    ★★★★

  • Debbie Does Demons

    ★★★½

  • Tiffany the Doll

    ★★★½

  • Birdemic 3: Sea Eagle

    ★★★

  • Amityville Christmas Vacation

    ★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★★

  • Infrared

  • Amityville in Space

    ★★

  • Nightmare PTA Moms

    ★★½

  • The Wrong Nemesis

    ★★

  • Texas Chainsaw Mascara

    ★★★

  • Pact of Vengeance

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Amityville Karen

    ★★

  • PPP Loan Gone

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Evil Bong 888: Infinity High

    ★★½

  • Roller Junkies!

    ★★★

  • Abduction Runs in the Family

    ★★★