• Bad Trip

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★½

  • Psycho Goreman

    ★★½

  • Class Action Park

    ★★★

  • Host

    ★★★★

  • Bad Ben: Pandemic

  • Bloodshot

    ★½

  • Case 347

    ★★

  • Fantasy Island

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • Cats

    ★★★★★

  • Butt Boy

    ★★

  • In the Tall Grass

    ★★½

  • The Cleansing Hour

    ★★★½

  • 3 from Hell

  • Knives Out

    ★★★

  • Blood Quantum

    ★★★

  • Haunt

    ★½

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★★

  • Crawl

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Annabelle Comes Home

    ★★½

  • Child's Play

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • #FollowMe

    ½

  • Ma

    ★★★★

  • Loqueesha

    ½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★½

  • At the Heart of Gold: Inside the USA Gymnastics Scandal

    ★★★★

  • Bad Ben: The Way In

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Pet Sematary

  • Us

    ★★★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★½

  • Tread

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Leaving Neverland

  • 1st Summoning

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ★★★★★

  • The Lodge

    ★★

  • The Farewell

    ★★★★★

  • Fyre Fraud

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★★

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★★★

  • Butterfly Kisses

    ★★★½

  • The Crescent Moon Clown

    ★★½

  • Twisted Pair

    ★★

  • Hell House LLC II: The Abaddon Hotel

    ★★

  • Halloween

    ★★★★½

  • The Nun

    ★★½

  • Suspiria

    ★★★★★

  • Camp Cold Brook

    ★½

  • Slender Man

    ★★

  • The Witch in the Window

    ★★★

  • Tales from the Hood 2

  • Cam

    ★★★

  • The First Purge

    ★★★

  • Bad Ben - The Mandela Effect

    ★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Knife+Heart

    ★★★★½

  • The House That Jack Built

    ½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★

  • A Dangerous Son

    ★★★

  • Breaking In

    ★½

  • Behind the Curve

    ★★

  • The American Meme

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Puppet Master: The Littlest Reich

    ★★½