RSS feed for Money_Bags

Money_Bags has watched 22 tv movie films.

  • Sharkansas Women's Prison Massacre

    ★½

  • Ghostwatch

    ★★★★

  • Psycho IV: The Beginning

  • Sweet 15

  • Decalogue X

    ★★★★★

  • Decalogue IX

    ★★★★★

  • Decalogue VIII

    ★★★★★

  • Decalogue VII

    ★★★★★

  • Decalogue VI

    ★★★★★

  • Decalogue V

    ★★★★★

  • Decalogue IV

    ★★★★★

  • Decalogue III

    ★★★★★

  • Decalogue II

    ★★★★★

  • Decalogue I

    ★★★★★

  • The Scarlet and the Black

  • The Hobbit

  • The Stone Tape

    ★★★★½

  • Duel

  • Horton Hears a Who!

  • Whistle and I'll Come to You

    ★★★★

  • Rudolph the Red-Nosed Reindeer

  • The Miracle on 34th Street