RSS feed for Money_Bags
  • Harakiri

    ★★★★★

  • The Good, the Bad and the Ugly

    ★★★★★

  • Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb

    ★★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • A Girl Walks Home Alone at Night

    ★★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★★

  • Kill Bill: Vol. 2

    ★★★★★

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★★★

  • Sawdust and Tinsel

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Topaz

    ★★★★

  • Hang 'em High

    ★★★½

  • U-571

    ★★★★½

  • Torn Curtain

    ★★★★

  • Timecop

    ★★★★★

  • Critters

    ★★★★½