RSS feed for Money_Bags

Money_Bags has rated 73 films released in the 2010s.

  • Shot Caller

    ★★★★

  • Don't Breathe

    ★★★★½

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Argo

    ★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★★

  • The Cabin in the Woods

    ★★★★½

  • The Nest

    ★★★★

  • Green Room

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • The Clovehitch Killer

    ★★★★★

  • The Blackcoat's Daughter

    ★★★★

  • And Everything Is Going Fine

    ★★★★

  • Swiss Army Man

    ★★★★½

  • Revolting Rhymes

    ★★★★½

  • Black Mirror: The Entire History of You

    ★★★½

  • Black Mirror: Fifteen Million Merits

    ★★★★½

  • '71

    ★★★★