RSS feed for Money_Bags

Money_Bags has rated 57 action films.

  • Tombstone

    ★★★★★

  • Police Story

    ★★★★½

  • Police Story 2

    ★★★★½

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★★

  • From Dusk Till Dawn

    ★★★★½

  • Sands of Iwo Jima

    ★★★★½

  • The Warriors

    ★★★★★

  • Jubal

    ★★★★★

  • Fitzcarraldo

    ★★★★★

  • Star Wars

    ★★★★★

  • The French Connection

    ★★★★★

  • Samurai Cop

    ★★★★★

  • The Rocketeer

    ★★★★★

  • Blade

    ★★★★

  • Miami Connection

    ★★★

  • Resident Evil

    ★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★★

  • The Abyss

    ★★★★★