RSS feed for Money_Bags

Money_Bags has rated 33 animated films.

  • The Great Mouse Detective

    ★★★★★

  • Akira

    ★★★★½

  • Who Framed Roger Rabbit

    ★★★★

  • Revolting Rhymes

    ★★★★½

  • The Snails

    ★★★★

  • The Story of Menstruation

    ★★★½

  • The Sinking of the Lusitania

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Fantastic Planet

    ★★★★★

  • Chicken Run

    ★★★★★

  • The Adventures of Ichabod and Mr. Toad

    ★★★★½

  • Snow-White

    ★★★★★

  • Balto

    ★★★

  • The Land Before Time

    ★★★½

  • Plane Crazy

    ★★★½

  • The Mad Doctor

    ★★★½

  • Duck Amuck

    ★★★★