RSS feed for Money_Bags

Money_Bags has rated 52 fantasy films.

  • Gremlins 2: The New Batch

    ★★★★★

  • Lifeforce

    ★★★★★

  • Time Bandits

    ★★★★½

  • Death Becomes Her

    ★★★★★

  • From Beyond

    ★★★★★

  • Tropical Malady

    ★★★★½

  • Russian Ark

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • I Walked with a Zombie

    ★★★★½

  • Creepshow

    ★★★★★

  • Nosferatu

    ★★★★½

  • Destiny

    ★★★★

  • Who Framed Roger Rabbit

    ★★★★

  • Swiss Army Man

    ★★★★½

  • Revolting Rhymes

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • The Tree of Life

    ★★★★★

  • Krampus

    ★★★★★