Sort by
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★

  • CODA

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Moulin Rouge!

    ★★★★½

  • Home Alone

    ★★★★

  • Monsters, Inc.

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Miss Congeniality

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • Marry Me

    ★★★