Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • The Three Wise Men: The Truth

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Morbius

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Zone 414

    ★½

  • Cosmic Sin

    ½

  • Pour l'honneur d'un fils

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • How I Became a Superhero

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Simply Black

    ★★★

  • Beyond the Infinite Two Minutes

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Minari

    ★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Felicità

    ★★★★

  • Underwater

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Saint Maud

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Eastern

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • La Belle Époque

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • Vivarium

    ★★★

  • Les Misérables

    ★★★★

  • Deerskin

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Swallow

    ★★★★

  • Blow the Man Down

    ★★★½

  • Us

    ★★★½

  • The Vast of Night

    ★★★

  • Iron Sky: The Coming Race

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • The Death & Life of John F. Donovan

    ★★★½

  • The Old Man & the Gun

    ★★★½

  • A Star Is Born

  • The Favourite

    ★★★★

  • Extinction

    ★★

  • Cam

    ★★

  • Keep an Eye Out

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Girl

  • Under the Silver Lake

    ★★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • The World Is Yours

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Batman Ninja

    ★★

  • Upgrade

    ★★★

  • Game Night

    ★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Return of the Hero

    ★★½