• Fingers

    ★★★½

  • Blood & Flesh: The Reel Life & Ghastly Death of Al Adamson

    ★★★★½

  • Haunt

    ★★★½

  • Doll Cemetery

  • Limbo

    ★★½

  • Metamorphosis

    ★★★★

  • It Chapter Two

  • Hoax

    ★★★

  • Warning: Do Not Play

    ★★

  • Witches in the Woods

    ★★½

  • Exorcism at 60,000 Feet

    ★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★★

  • The Divine Fury

    ★★★

  • Aquaslash

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Homewrecker

    ★★

  • Dead Dicks

    ★★★

  • A Good Woman Is Hard to Find

    ★★★

  • Slaughterhouse Slumber Party

    ★★★★

  • The Wretched

    ★★★

  • The Banana Splits Movie

    ★★★★

  • 1BR

    ★½

  • Prey

    ★★

  • Vivarium

    ★★★★½

  • The Deeper You Dig

    ★★½

  • Crawl

    ★★★½

  • Blind

    ★½

  • A.M.I.

    ★★½

  • Dolls

    ★★

  • Child's Play

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★½

  • Return to Horror Hotel

    ★★

  • Clown Motel: Spirits Arise

  • Stay Out Stay Alive

    ★★★

  • Satanic Panic

    ★★½

  • Ma

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★★

  • Assimilate

    ★★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Deadly Reunion

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • First Love

    ★★★★

  • Masked Mutilator

    ★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★½

  • Wu-Tang Clan: Of Mics and Men

    ★★★★½

  • Play or Die

    ★★½

  • Brightburn

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Wine Country

    ★★½

  • Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

    ★★★★½

  • Swallow

    ★★

  • ReMastered: Devil at the Crossroads

    ★★★★½

  • Come to Daddy

    ★★★½

  • Critters Attack!

    ★★½

  • After Midnight

    ★★

  • Bliss

    ★★★★½

  • I Spit on Your Grave: Deja Vu

    ½

  • The 27 Club

    ★★½

  • The Room

    ★★

  • The Furies

    ★★★½

  • I Trapped the Devil

    ★★★½

  • The Silence

    ★★

  • Cleavers: Killer Clowns

    ★★

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★★½

  • ReMastered: The Miami Showband Massacre

    ★★★★

  • The Dirt

    ★★★★½

  • Amy Schumer: Growing

    ★★★★

  • Pet Sematary

  • The Curse of La Llorona

    ★★½