• Extracurricular

    ★★★½

  • Holocaust 2000

    ★★★½

  • The Antichrist

    ★★★★

  • The Killer Is on the Phone

    ★★★½

  • Ghosts of War

    ★★★½

  • Bulbbul

    ★★★½

  • Fatman

    ★★★★

  • Triggered

    ★★★

  • Run

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★½

  • You Should Have Left

    ★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★★

  • The Confession Killer

    ★★★★½

  • Boss Nigger

    ★★★★

  • Bad Santa 2

    ★★★★½

  • Bad Santa

    ★★★★½

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Shirley

    ★★★★½