RSS feed for moofish
  • The Hobbit: An Unexpected Journey

    ★★

  • The Witch

    ★★★★★

  • Pretty Woman

    ★★★½

  • A League of Their Own

    ★★★

  • Snowpiercer

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked

    ½

  • Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel

    ½

  • Garfield: A Tail of Two Kitties

  • Alien: Covenant

    ★★★★

  • Jesus Is King: A Kanye West Film

    ★★★★

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★★

  • Bao

    ★★★★

  • Carol

    ★★★★½

  • My Cousin Vinny

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • The Adventures of Sharkboy and Lavagirl

  • Deadpool 2

    ★★★½