Sort by
  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Happily

    ★★½

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Cherry

    ★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Little Things

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Burrow

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★★

  • Two Distant Strangers

    ★★★★

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • Ludo

    ★★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Shithouse

    ★★★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Fatman

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Mainstream

    ★★★

  • Night in Paradise

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • Project Power

    ★★½

  • Lootcase

    ★★★★

  • Peninsula

    ★★★

  • #Alive

    ★★★★

  • Greyhound

    ★★½

  • The Letter Room

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Arkansas

    ★★★★

  • Extraction

    ★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★★

  • Soundtrack to Sixteen

    ★★½

  • I Still Believe

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • Time to Hunt

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★

  • Beasts Clawing at Straws

    ★★★★½