Sort by
  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • The Imitation Game

    ★★

  • Upgrade

    ★★★★

  • Mirror Game

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★★½

  • Batman: Mask of the Phantasm

    ★★★★

  • First Man

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Jurassic Park

    ★★★★½

  • Blazing Saddles

    ★★★★

  • Minions

    ★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★½

  • Just Go with It

    ★★★★

  • Blended

    ★★★★

  • You Don't Mess with the Zohan

    ★★

  • Million Yen Women

    ★★

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ★★★★½

  • The Legend

    ★★★½