• All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Taylor Swift: VH1 Storytellers

    ★★★★★

  • Bad Girls from Valley High

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Forrest Gump

    ★★★

  • Us

    ★★

  • Hannah Gadsby: Nanette

    ★★★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

    ★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★½

  • The Wandering Earth

    ★½

  • Mudbound

    ★★½

  • Andhadhun

    ★½

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Motherless Brooklyn

  • Little Bitches

    ★★