Sort by
  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Belle

    ★★★½

  • Rock-A-Doodle

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Wake in Fright

    ★★★½

  • Ghost Dog: The Way of the Samurai

    ★★★½

  • The Wedding Singer

    ★★★½

  • On the Waterfront

    ★★★½

  • Star Trek: First Contact

    ★★★½

  • Death Becomes Her

    ★★★½

  • The Great Silence

    ★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Tenebre

    ★★★½

  • The American Friend

    ★★★½

  • Bone Tomahawk

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½