• Red Notice

    ★★★

  • Finch

    ★★★★

  • Hypnotic

  • Night Teeth

    ★★★½

  • The Billion Dollar Code

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Birds of Paradise

    ★★★

  • Nightbooks

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Kate

    ★★★★

  • 9/11: Inside the President's War Room

    ★★★

  • Sweet Girl

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Deep

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Jolt

    ★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Awake

    ★★★½

  • Dancing Queens

    ★★½

  • Seance

    ★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • I Am All Girls

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Oxygen

    ★★★

  • Stowaway

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Ride or Die

    ★★★½

  • Madame Claude

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Seaspiracy

    ★★★

  • Deadly Illusions

    ★½

  • Sentinelle

    ★★½

  • I'm Your Man

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Bliss

    ★★

  • The Dig

    ★★★★

  • All My Friends Are Dead

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★½

  • We Can Be Heroes

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Education

    ★★★½

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Alex Wheatle

    ★★★½

  • The Prom

    ★★½

  • The Call

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★★★

  • Mank

    ★★★★

  • Sarah Cooper: Everything's Fine

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Miss

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★

  • The Relic

    ★★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • On The Edge

    ★★★½