Morgan has logged 18 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Saw

Saw

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Candyman

Candyman

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Sisters

Sisters

1972
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Lodge

The Lodge

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Blow Out

Blow Out

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Pan's Labyrinth

Pan's Labyrinth

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Best in Show

Best in Show

2000
×
★★★½
Edit this entry  
15
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Raid 2

The Raid 2

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Final Destination

Final Destination

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Shadow

Shadow

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Starman

Starman

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Prince of Darkness

Prince of Darkness

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry