Sort by
  • She Said

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Call of Water

  • White Noise

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • Wolf Manor

    ★★★½

  • Eating Miss Campbell

    ★½

  • Clerks III

    ★★★½

  • Ringworms

  • WUURM

  • The Harbinger

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • The Leech

    ★★★½

  • Sleep

  • A New Day (Brought To You By Horizon Research Systems)

  • Vesper

    ★★★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Unicorn Wars

    ★★★

  • Leopard Heels

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • My Butt Has a Fever

  • A Life On The Farm

    ★★★★

  • Blight

    ★★★★★

  • X

    ★★★

  • Horse Brothers

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • Jethica

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • All You Can Eat

  • Turning Red

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★★

  • Dark Glasses

    ★★½

  • Flux Gourmet

    ★★★★

  • Nest

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Something in the Dirt

    ★★

  • While Mortals Sleep

  • Fire of Love

    ★★★★

  • A Human Position

    ★★★★½

  • Diabolik

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • Finger Prick

  • All Too Well: The Short Film

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • Fire Extinguisher

    ★★½

  • Absolutely

  • Face Not Recognized. Try Again.

  • Encanto

    ★★★★

  • The Light

  • Smile

  • The Tenant

  • No Looking Back

    ★★★½

  • Everybody Goes to the Hospital

  • Shark

  • The Forgiven

    ★★★

  • Freaks Out

    ★★★★