RSS feed for moshjatla
  • Missing Link

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Penguins

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Stuber

    ★★★

  • Good Boys

    ★★★½

  • Dumbo

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Long Shot

    ★★★½

  • The Beach Bum

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Leaving Neverland

    ★★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★★

  • What Men Want

    ★★★

  • Cold Pursuit

    ★★★

  • Paddleton

    ★★★½

  • Miss Bala

    ★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • Fighting with My Family

    ★★★½

  • Blinded by the Light

    ★★★½

  • Knock Down the House

    ★★★½

  • High Flying Bird

    ★★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Honey Boy

    ★★★★

  • The Farewell

    ★★★★

  • Late Night

    ★★★

  • Apollo 11

    ★★★½

  • Serenity

    ★★★

  • Fyre

    ★★★½

  • The Kid Who Would Be King

    ★★★

  • Fyre Fraud

    ★★★

  • Glass

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Escape Room

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Welcome to Marwen

    ★★½

  • Vice

    ★★★★

  • The Mule

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Mary Poppins Returns

    ★★★

  • Bumping Mics with Jeff Ross & Dave Attell

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★½

  • Instant Family

    ★★★★

  • The Princess Switch

    ★★½

  • Mary Queen of Scots

    ★★★

  • Bird Box

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • The Nutcracker and the Four Realms

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Venom

    ★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★½

  • Overlord

    ★★★½

  • Maniac

    ★★★★½

  • Once Upon a Deadpool

    ★★★★½

  • Green Book

    ★★★★★

  • High Life

    ★★★½

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★½

  • mid90s

    ★★★★½

  • Halloween

    ★★★

  • Ben Is Back

    ★★★★

  • Widows

    ★★★★

  • Teen Spirit

    ★★★

  • Hotel Mumbai

    ★★★½

  • Gloria Bell

    ★★★½

  • The Hate U Give

    ★★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★½

  • Greta

    ★★★½