RSS feed for moshjatla
  • Raw

    ★★★★

  • Chi-Raq

    ★★★★

  • Everest

    ★★★½

  • Black Swan

    ★★★½

  • Steve Jobs

    ★★★★

  • Léon: The Professional

    ★★★★

  • Extremely Loud & Incredibly Close

    ★★★½

  • Gladiator

    ★★★½

  • Gloria Bell

    ★★★½

  • Waves

    ★★★½

  • MILF

    ★★★

  • A League of Their Own

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • A Whisker Away

    ★★★★½

  • 28 Days Later

    ★★★

  • The Basketball Diaries

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Jaws 2

    ★★½