RSS feed for Mostafa

Mostafa has logged 13 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
The Green Mile

The Green Mile

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Babes With Blades

Babes With Blades

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
18
V for Vendetta

V for Vendetta

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Vamps

Vamps

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
12 Feet Deep

12 Feet Deep

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Salò, or the 120 Days of Sodom

Salò, or the 120 Days of Sodom

1975
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Collateral Beauty

Collateral Beauty

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Ghost in the Shell

Ghost in the Shell

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Megan Leavey

Megan Leavey

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Layover

The Layover

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Fault in Our Stars

The Fault in Our Stars

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
mother!

mother!

2017
×
½
Read the review Edit this entry