Sort by
  • Shiva Baby

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Ratatouille

    ★★★★★

  • Dirty Dancing

    ★½

  • The Virgin Suicides

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Big Time Adolescence

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Girl, Interrupted

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Honey Boy

    ★★★★

  • The Lobster

    ★★½

  • The Florida Project

    ★★★★★