RSS feed for Dan

Dan has logged 11 entries for films during 2014.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
The Lego Movie

The Lego Movie

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Her

Her

2013
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Bernie

Bernie

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★★
Edit this entry  
21
Muppets Most Wanted

Muppets Most Wanted

2014
×
Read the review Edit this entry  
15
Safe

Safe

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Secret Life of Walter Mitty

The Secret Life of Walter Mitty

2013
×
★★★★
Edit this entry  
04
Hugo

Hugo

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
21 Jump Street

21 Jump Street

2012
×
★★★★
Edit this entry  
03
The World's End

The World's End

2013
×
★★★★
Edit this entry