• Super Mario Bros.

  • What Is a Woman?

  • Lightyear

  • Blue Movie

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★★★★

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★★

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

    ★★★

  • Turning Red

  • The Howl of Winterland

    ★★★★

  • The 355

  • Death to 2021

  • Light Years

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Don't Look Up

  • Being the Ricardos

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Mayor Pete

  • The Simpsons in Plusaversary

  • tick, tick...BOOM!

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Light Cemetery

    ★★★★

  • The Death of David Cronenberg

    ★★

  • Fauci

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Rupi Kaur Live

  • The Kissing Booth 3

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

  • Black Widow

  • America: The Motion Picture

  • Love in the Time of Corona

  • Bo Burnham: Inside

  • Friends: The Reunion

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • French Water

    ★★

  • B. O. B.

    ★★★

  • Heavens Hands

    ★★★★★

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Boogie

  • Coming 2 America

    ★★

  • Sentinelle

    ★★

  • The Scary of Sixty-First

  • Cosmic Sin

  • Cherry

  • Khaite FW21

    ★★

  • Boss Level

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★★

  • Antihumanism

    ★★★★

  • Fake Famous

  • Centuries of Boredom

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★

  • Malcolm & Marie

  • Twist

  • Dory Finding

  • The Marksman

    ★★

  • Locked Down

  • Music

  • The Trump Insurrection

  • perfectCondition((GENUINE))

    ★★★★

  • Uncanny Valley

    ★★★

  • - celia’s dream -

    ★★★

  • Ratatouille: The TikTok Musical

  • Best of Stand-up 2020

  • Death to 2020

  • News of the World

    ★★★

  • Long Toast

  • Wonder Woman 1984

  • The Last Blockbuster

  • Songbird