RSS feed for Brad

Brad has watched 53 films released in the 2020s.

  • The Lovebirds

    ★★★½

  • Time Warp: The Greatest Cult Films of All-Time - Vol. 2: Horror and Sci-Fi

    ★★★

  • Capone

    ★★½

  • Becoming

    ★★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★½

  • Extraction

    ★★½

  • Time Warp: The Greatest Cult Films of All Time - Vol. 1: Midnight Madness

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Behind You

    ★★

  • My Comic Shop Country

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★½

  • Fantasy Island

    ★★

  • The Father

    ★★★★

  • Charm City Kings

    ★★★½

  • Nine Days

    ★★★½

  • Tesla

    ★★★★

  • The Last Thing He Wanted

    ★★

  • Minari

    ★★★★

  • Wendy

    ★★★½

  • Downhill

    ★★★½

  • The Glorias

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • The 40-Year-Old Version

    ★★★½

  • Shirley

    ★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • The Night House

    ★★★½

  • Zola

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • Natalie Wood: What Remains Behind

    ★★★

  • Crip Camp: A Disability Revolution

    ★★★★

  • Miss Americana

    ★★★

  • The Reason I Jump

    ★★★½

  • Boys State

    ★★★½

  • The Nest

    ★★★

  • Black Bear

    ★★½

  • Kajillionaire

    ★★★½

  • Time

    ★★★½

  • Be Water

    ★★★★

  • The Dissident

    ★★★

  • Worth

    ★★★

  • Bad Hair

    ★★★★

  • Disturbing the Peace

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • The Grudge

    ★★