• Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • Munich: The Edge of War

    ★★★

  • Grudge

    ★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Schumacher

    ★★★½

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

    ★★★★

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★½

  • Sweet Girl

  • Untold: Deal with the Devil

    ★★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • How to Become a Tyrant

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Have You Ever Seen Fireflies?

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • SAS: Red Notice

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Stuck Apart

    ½

  • Leyla Everlasting

    ½

  • Two Distant Strangers

    ★★★½

  • Coğrafya Kader

    ★★★★

  • Ethos

    ★★★★½

  • Mank

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★½

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Project Power

    ★★½

  • I'm Glad I Did

    ★★★★½

  • Offering to the Storm

  • The Old Guard

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • The Letter Room

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Wife of a Spy

    ★★★

  • Normal People

    ★★★★½

  • Man 2020

    ★★★

  • Extraction

    ★★½

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Chris D'Elia: No Pain

    ★★★★

  • Aleph

    ★★

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★★

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★★

  • A Life of Speed: The Juan Manuel Fangio Story

    ★★★