Sort by
  • Toy Story 5

  • Mufasa: The Lion King

    ½

  • Mean Girls

    ★★

  • Dave Chappelle: The Dreamer

  • Diary of a Wimpy Kid Christmas: Cabin Fever

    ★★

  • Wonka

    ★★★★½

  • The Color Purple

    ★★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Wish

    ★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Hot Potato: The Story of The Wiggles

    ★★★★½

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • V/H/S/85

    ★★★★

  • Spy Kids: Armageddon

  • Priscilla

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • Waitress: The Musical

    ★★★★★

  • The Flash

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Robot Dreams

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Roseanne Barr: Cancel This!

    ½

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

  • Till

    ★★★★★

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★