Sort by
  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Plane

    ★★★½

  • House Party

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

  • Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • My Father's Dragon

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

  • Sick

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★

  • Welcome to the Club

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Wild Panda

  • Me Time

    ★★★

  • The Invitation

    ★½

  • Clerks III

    ★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Beast

    ★★½

  • Groot's Pursuit

  • Groot Takes a Bath

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Honor Society

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Magnum Opus

  • Bad Hamster

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Princess

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • A Fan's Guide to Ms. Marvel

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★