Ian has logged 15 entries for films during March 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Daddy's Home

Daddy's Home

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Lawless

Lawless

2012
×
★★★★
Edit this entry  
24
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
24
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
300

300

2006
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Bridge of Spies

Bridge of Spies

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Project Almanac

Project Almanac

2015
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
08
Zootopia

Zootopia

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
06
Watchmen

Watchmen

2009
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
04
Hiccups

Hiccups

2013
×
★★★½
Edit this entry  
03
London Has Fallen

London Has Fallen

2016
×
★★★
Edit this entry  
02
The Pianist

The Pianist

2002
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Panic in the Mailroom

Panic in the Mailroom

2013
×
★★½
Edit this entry