• Halloween Kills

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★

  • Clickbait

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • Daydream Nation

    ★★★

  • Dirty Work

    ★★★½

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

    ★★½

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

    ★★

  • Kate

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Stoker

    ★★★½

  • Lovesong

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Short Term 12

    ★★★★★