Sort by
  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Prey for the Devil

    ★★★½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • My Father's Dragon

    ★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★½

  • Pinocchio

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Luck

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Spin Me Round

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dog

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Scream

    ★★★★