• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Fruits Basket: Prelude

    ★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Marry Me

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Moonfall

  • The Requin

    ½

  • Behind the Scenes With Jane Campion

    ★★½

  • The House

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • The Witcher Season One Recap: From the Beginning

    ★★½

  • Making The Witcher: Season 2

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The Boys

  • Don't Look Up

    ★★★

  • In The Mud

  • Sing 2

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Crawl Space

    ½

  • Justin Bieber: Our World

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★½

  • Squid Game

    ★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Django & Django: Sergio Corbucci Unchained

    ★★★

  • Jim Carrey, America Unmasked

    ★★

  • Dune

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • After We Fell

  • He's All That

    ½

  • The Hunting

  • Sweet Girl

    ★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★½

  • Robot Apocalypse

  • Fear Street: 1666

    ★½

  • The Walking Dead: Origins

    ★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Fear Street: 1994

  • Luca

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★

  • Biography: Mick Foley

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Wrath of Man

    ★★½

  • The Last of Us: Ellie's Revenge

    ★★

  • Thunder Force

    ½

  • Save Ralph

    ★★★½

  • Miraculous World: Shanghai – The Legend of Ladydragon

    ★★

  • Monster Pets: A Hotel Transylvania Short

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½