Sort by
  • Scout's Honor: The Secret Files of the Boy Scouts of America

    ★★½

  • El Conde

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Unknown: The Lost Pyramid

    ★★½

  • Wham!

    ★★★½

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★

  • The Flash

    ★½

  • Stan Lee

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Attack of the Doc!

    ★★★

  • Renfield

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Waco: American Apocalypse

    ★½

  • Air

    ★★★½

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Love to Love You, Donna Summer

    ★★½

  • Finding Michael

    ★★

  • Reality

    ★★★½

  • Superpower

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★

  • Left Behind: Rise of the Antichrist

    ½

  • Victim/Suspect

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Judy Blume Forever

    ★★½

  • Polite Society

    ★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★

  • Babylon

    ★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★½

  • Pelosi in the House

    ★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Behind the Card

    ★★½

  • State of Alabama vs. Brittany Smith

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • God Forbid: The Sex Scandal That Brought Down a Dynasty

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • A Tree of Life: The Pittsburgh Synagogue Shooting

    ★★★

  • Mama's Boy

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★

  • Till

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • The Munsters

    ★★½

  • Escape from Kabul

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★½

  • Causeway

    ★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★

  • I Like Movies

    ★★★

  • No Bears

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★