Sort by

moviedaniel123 has logged 13 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Thor

Thor

2011
×
★★★½
Edit this entry  
22
Rampage

Rampage

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Blockers

Blockers

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Unsane

Unsane

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry