Sort by
  • Expend4bles

    ★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★

  • Jawan

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Being Mary Tyler Moore

    ★★½

  • Hypnotic

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • Jesus Revolution

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Passages

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★½

  • Prey for the Devil

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Walk Up

    ★★★★

  • Sanctuary

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Blackening

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Sisu

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Bros

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Pearl

    ★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fall

    ★★½

  • How to score 10 runs in the first inning and lose

  • Skinamarink

    ★★½

  • The Last Movie Stars

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room